بسیار خوش آمدید!
از شما دعوت می‌شود که از بخشهای آموزشی و مطالب مفید و نکته‌های ارزشمند بیان شده در سایت انگلیسی مثل آب خوردن دیدن و استفاده فرمایید.

Google
Web On this site

راهنمای موفقیت در نگارش انگلیسی Writing Skills Success In 20 Minutes a Day
اشاره:
این کتاب فوق العاده عالی می تواند مهارت نوشتاری شما را در کمتر از چند روز افزایش داده و شما را برای آزمون های زبان آماده کند.
مهارت نگارش یا Writing در زبان انگلیسی یکی از مهارت های پایه و اساسی این زبان است. هر زبان آموزی باید تا اندازه ای این مهارت را در خود پرورش داده و بر آن تسلط جوید. دلیل این امر آن است که یکی از مهم‌ترین پل های ارتباطی بین شما و محیط خارج نگارش و مکاتبه به زبان انگلیسی است. زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی هم اکنون به عنوان ابزاری شناخته شده که با آن مکاتبات اداری، تجاری، بازرگانی و یا نامه های شخصی و دوستانه رد و بدل می شوند.مهارت نگارش به زبان انگلیسی ابزاری است که هر زبان آموزی را قادر می سازد تا مقصود خود را به بهترین شیوه به اطلاع دوستان، آشنایان، همکاران و شرکای تجاری و بازرگانی اش در خارج از کشور و به زبان انگلیسی برساند. کتاب های بسیاری در سرزمین زبان پیرامون تقویت مهارت نگارش متون انگلیسی خدمت کاربران محترم عرضه شده است. کتاب حاضر نیز ار بهترین منابع یادگیری مهارت نگارش می باشد. در این کتاب شما با تکنیک های بسیار زیادی در مورد نحوه نگارش آکادمیک آشنا خواهید شد و می توانید در چند روز مهارت نگارشی خود را به طور چشمگیری افزایش دهید. به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم که حتما از این کتاب استفاده کنید و در روز 30 دقیقه وقت صرف آن کنید تا بتوانید به بهتربن شکل ممکن نگارش خود را بهبود بخشید.

کلیک کنید برای دانلود رایگان کتاب الکترونیکی راهنمای موفقیت در نگارش انگلیسی
Writing Skills Success In 20 Minutes a Day