تنها از سایتهای معتبر
و
دارای نماد
اعتمادالکترونیکی
خرید اینترنتی نمایید!

 بسیار خوش آمدید!
از شما دعوت می‌شود که از بخشهای آموزشی و مطالب مفید و نکته‌های ارزشمند بیان شده در سایت انگلیسی مثل آب خوردن دیدن و استفاده فرمایید.

Google
Web On this site

روش های پرداخت و ارسال مجموعه های آموزشی انگلیسی مثل آب خوردن

تعهد، اطمینان و آرامش خرید اینترنتی را با انگلیسی مثل آب خوردن تجربه کنید

روش های ارسال مجموعه های آموزشی:

روش اول » ارسال مجموعه های آموزشی به صورت فیزیکی و به صورت CD و DVD

اگر مجموعه های آموزشی (چه همه و چه یک یا چند مجموعه دلخواه) به صورت (CD و DVD) سفارش داده شوند امکان ارسال به صورت پستی به سراسر ایران و همچنین ارسال به کل دنیا(در حال حاضر به غیر از کشور سوییس) ممکن است.

طبیعتا" هزینه های پستی ارسال به خارج از کشور به عهده متقاضی است.

ارسال پستی در داخل ایران معمولا" تا 72 ساعت به دست گیرنده خواهد رسید
و در خصوص ارسال های خارج از کشور بسته به مسافت و کشور از 5 روز تا 20 روز متغیر است.

روش دوم » ارسال مجموعه های آموزشی به ایمیل شما و ارائه امکان دانلود

در این روش امکان ارسال همه‌ یا هر کدام از مجموعه های آموزشی انگلیسی مثل آب خوردن، به صورت غیرفیزیکی؛ ممکن و فراهم است که راحت تر و با هزینه کمتری(بدون هزینه های پستی در ارسال به خارج از کشور) و سرعت بیشتری بتوانید مجموعه ها را در هر جای دنیا که هستید تهیه فرمایید.

همچنین در صورت خرید کل مجموعه های آموزشی انگلیسی مثل آب خوردن؛ بخشی به ایمیل متقاضی و بخشی به صورت ارائه لینک دانلود تقدیم خواهد شد.

   -ارسال با پیک موتوری در سطح شهر تهران

این امکان فعلا" در سطح شهر تهران ممکن است که در صورت تمایل میتوانید مجموعه های آموزشی را سفارش دهید تا به صورت(CD و DVD) با پیک موتوری به آدرس مورد نظر شما در سطح شهر تهران ارسال داریم. در این روش ارسال، پرداخت مبلغ هم از قبل به صورت کارت به کارت و یا خرید اینترنتی در سایت و هم در هنگام دریافت محصول از پیک موتوری و پرداخت مبلغ به پیک موتوری ممکن است.

   -خرید پستی و پرداخت مبلغ به مامور پست؛ در سراسر ایران

در این روش در خصوص بعضی مجموعه های آموزشی که به صورت فیزیکی (CD و DVD) هستند و دارای امکان خرید پستی برای آنها فراهم است می‌توانید بعد از ثبت آدرس دقیق خود مجموعه را از مامور پست دریافت نمایید و مبلغ را همون موقع دریافت به مامور پست تحویل دهید. این روش کمی زمانبر تر است و بین 4 تا 7 روز کاری زمان خواهد برد.

روش های پرداخت برای تهیه مجموعه های آموزشی:

روش اول » پرداخت و خرید اینترنتی

در سایت انگلیسی مثل آب خوردن بستر مناسب و امن برای خرید اینترنتی محصولات آموزشی فراهم است تا شما به سرعت و امنیت بتوانید به راحتی خرید نمایید.

همچنین با توجه به دارا بودن مجوز و نماد اعتماد الکترونیکی با خیالی آسوده می‌توانید خرید نمایید، همچنین در کلیه خرید های اینترنتی از هر سایت ایرانی دقت داشته باشید که سایت مورد نظر شما دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی، به عنوان مجوز قانونی فعالیت به سایتهای معتبر ایرانی و دارای فعالیت در ایران اعطا می‌شود و در نهایت کلیه پرداخت های شما در سایتهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی به افراد و موسسات داری هویت واقعی و معتبر است و اگر مشکل احتمالی هم پیش بیاید، کاملا" قابل پیگیری است.

متاسفانه افرادی سودجو در بستر اینترنت باعث از بین رفتن اعتماد مردم به خرید های اینترنتی شده اند که با توجه به این موضوع از ایجاد مشکلات بعدی می‌توان جلوگیری کرد.

روش دوم » پرداخت کارت به کارت و حساب به حساب و ...

در صورتی که امکان خرید اینترنتی و الکترونیکی را ندارید می‌توانید مبلغ مورد نظر را به صورت کارت به کارت(حساب به حساب و واریز اینترنتی) به شماره کارت/حساب هایی که در انتهای همین صفحه اعلام شده است واریز فرمایید و اعلام فرمایید تا در اولین فرصت نسبت به ارسال مجموعه های آموزشی اقدام گردد.

خواهشمندیم بعد از واریز سریعا" با ما در ازتباط باشید و اعلام فرمایید تا برای ارسال اقدام نماییم تا در نهایت حق و دینی بر گردن ما وجود نداشته باشد.

روش سوم » پرداخت و خرید برای دوستان خارج از کشور

دوستانی كه خارج از ايران هستند(چه ایرانی و چه غیر ایرانی) و تمایل به مجموعه های آموزشی انگلیسی مثل آب خوردن دارند از چند روش زیر میتوانند مبلغ مجموعه ها را واریز و اعلام نمایند تا مجموعه های مورد درخواست را برایشان ارسال داریم:

1-
اگر امکان پرداخت الکترونیکی با کارتهای شبکه بانکی ایران را دارید که می‌توانید پرداخت الکترونیکی نمایید و
مجموعه/مجموعه ها برایتان ایمیل می‌شود.

2-
اگر خودتان امكان پرداخت الكترونيكي را ندارید،
می‌توانید با بستگان و نزديكان و دوستان خود در داخل ايران براي پرداخت الکترونیکی و یا واریز به حساب و یا کارت به کارت هماهنگ نمايید.

3-
همچنین می‌توانید در کشور مبداء از صرافی هایی که به ایران پول انتقال میدهند و واریز میکنند هم در این مورد کمک گرفت. که به یکی از حسابهای اعلام شده ما واریز کنند و اعلام نمایید.
 
4-
علاوه بر روشهای بالا، در صورتی که امکان پرداخت با روشهای بیان شده بالا را نداشتید، پرداخت از طریق سیستم بین المللی Paypal هم برای دوستان خارج از کشور(در هر کشوری که هستید و با پول رایج همان کشور) فراهم است
برای پرداخت از طریق Paypal کافی است در سایت Paypal در قسمت Send Money ایمیل دریافت کننده مبلغ را این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  تعیین فرمایید و بعد از واریز ما را آگاه فرمایید تا در اولین فرصت نسبت به ارسال اقدام نماییم.

لطفا" قبل از واریز از طریق Paypal در مورد قیمت مجموعه(های) آموزشی مورد نظرتان از ما تایید بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با ما در ارتباط باشید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

----------------------

در صورتی که امکان پرداخت الکترونیکی از طریق درگاه بانکی سایت را ندارید
می‌توانيد به يكی از شماره كارتها يا شماره حسابهای زير
واریز نموده و به ما اطلاع و اعلام فرمايید تا در اولین فرصت
نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام نماییم.

بانک ملت
شماره حساب: 4837119391
شماره شبا: IR600120010000004837119391
شماره کارت: 6104337999677527

بانک اقتصادنوین
شماره حساب: 12770143275721
شماره شبا: IR840550012770104327572001
شماره کارت: 6274121155985138

بانک ملی
شماره حساب: 0341095896000
شماره شبا: IR810170000000341095896000
شماره کارت: 6037997345909635


در تمامی حسابها، نام دارنده حساب مرتضی حکیمی است

لطفا" اگر به صورت واريز به حساب و يا كارت اقدام نموديد
هرچه سریعتر ما را مطلع سازيد
تا در اولین فرصت نسبت به پیگیری و ارسال اقدام نمایید.

ايميل و ارتباط الکترونیکی با ما

برای اطلاعات بیشتر در مورد روشهای ارسال و روشهای دیگر واریز

کلیک فرمایید

----------------------

برای دوستانی که در خارج از ایران هستند و امکان پرداخت از طریق بستگان و دوستان
در داخل ایران را ندارند، امکان پرداخت با Paypal فراهم است.