بسیار خوش آمدید!
از شما دعوت می‌شود که از بخشهای آموزشی و مطالب مفید و نکته‌های ارزشمند بیان شده در سایت انگلیسی مثل آب خوردن دیدن و استفاده فرمایید.

Google
Web On this site

بعد از گذشت سالها تحقیق و بررسي روش ها و تكنيك هاي كليدي و اصولي و علمي يادگيری زبان؛
ارائه شده توسط اساتيد شماره يك و دانشمندان برجسته و محقيق زبردست و صاحبنظران حوزه‌ي زبانشناسي و يادگيري و آموزش زبان و بيان ساده و صادقانه و آموزش اين تكنيك ها و روشها به بسياري از زبان آموزان فارسي زبان در سطح دنيا، با كمال فروتني و افتخار، در كنار شما و در خدمت اعتلاي سطح دانش جامعه مان هستيم.

بسيار خرسند و مفتخريم كه توانسته ايم وسيله اي كوچك باشيم تا علاقه‌مندان به يادگيري و پيشرفت در زمينه فراگيري انگليسي در سرتاسر دنيا، بدون صرف هزینه های گزاف، بتوانند از تکنیک‌هاي موثر و كليدي، بيان شده در مجموعه هاي آموزشي، در مسير یادگیری خود استفاده نمایند و روند فراگیری خود را، متحول نمایند.

برای ما همین بس، که توانسته‌ایم تعداد قابل توجهی از زبان آموزان و علاقه‌مندان در سطح کشور و همچنین تعدادی بسياري از زبان آموزان ایرانی در خارج از کشور را، مشاوره و آموزش و راهنمایی نماییم تا بتوانند با کیفیتی عالی، انگلیسی فرا بگیرند و از رهگذر این توانمندی؛ در زندگی خود پیشرفتهای قابل توجهی را، رقم بزنند.

یکی از مهمترین مسائلی که با وجود منابع بسیار زیادِ یادگیری زبان و همچنین تعداد بی‌شمار موسسات آموزش زبان در جای‌ جای کشور، زبان آموزان با آن مواجه هستند و به ندرت به راه و روش صحیح دست پیدا می‌کنند، و اکثر آنها، دچار سردرگمی هستند و در نهایت هم اکثر آنان متاسفانه به هدف خود نمی‌رسند، این است که بدانید، چگونه می‌توان سریعتر و بهتر و با کیفیت‌ بالاتري، زبان فراگرفت، مسئله ای که به هر دليل . . .، شاید تاکنون در کمتر جایی به آن پرداخته شده است.

يادگيري از راه اصولي و صحيح و علمي از اين لحاظ حائز اهميت است که زبان‌آموزان از عمر و وقت و پول خود سرمایه گذاری می‌کنند و حاصلِ این ناآگاهی و سیستم بی کیفیت آموزش زبانِ مرسوم در مدارس و دانشگاه‌ها و بعضی از موسسات آمورش زبان، حاصلي جز به فنا رفتن اين سرمايه ها نخواهد داشت،  که ممكن است خود شما، بیش از هر شخص دیگری بر آن واقف باشيد.

Loading

انگلیسی مثل آب خوردن در چند كلمه به صورت خلاصه يعنی:

آموزش روشها و تكنيك های كليدی يادگيری زبان

در اختيار قرار دادن منابع آموزشی برای بی نيازی از كلاس و استاد

تشويق و آگاهي دادن به زبان آموزان

مشاوره و پشتيباني در طول دوره يادگيری

Loading

علاوه بر مشاوره و آموزش در جهت استفاده از منابع مختلف (هر منبعی که شما مایل به استفاده از آن باشید، به شما نحوه‌ی استفاده از آن منابع را خواهیم آموخت)، کاملترین و بهترین منابع آموزشی را در هر سطح دانشی از انگلیسی که قرار دارید، در اختیار شما قرار خواهیم داد.

براي یادگیری، هیچ وقت دیر نیست؛ در هرکجای ایران و دنیا، که هستید و اگر از کلاسهای زبان و تجربیات گذشته‌ی یادگیری زبان خود نتیجه‌ای، باید و شاید را بدست نیاورده‌اید و مایل به برداشتن گام بزرگی در فراگیری انگلیسی هستید، کافی است اراده کنید. ما در کنار شما خواهیم بود و صادقانه و دلسوزانه به عنوان وسيله اي كوچك، تا حد توان كمك خواهيم كرد.

همچنین برای یادآوری دوباره بد نیست که در جریان باشید انگلیسی مثل آب خوردن در شبکه ها و کانالهای اجتماعی مختلف فعالیت داشته و دارد و به صورت فعال و پویا به تولید و عرضع و ارسال مطالب آموزشی می‌نماید.

در همین جا بر خود می دانیم، از الطاف بی پایانِ شما، دوستان عزیزمان در سرتاسر ایران و خارج از ایران، که به تیم انگليسي مثل آب خوردن اعتماد نموده اید و خواهید نمود و همواره ما را با مهربانی‌های خودتان، چه در سایت و چه در پیج انگلیسی مثل آب خوردن در فیسبوک و اینستاگرام و گروههای اجتماعی دیگری که انگلیسی مثل آب خوردن فعالیت دارد شرمنده نموده‌اید و با پیشرفتهای چشمگیر و عالیِ خود، ما را در این فعالیت آموزشی و فرهنگی، باانگیزه‌تر و دلگرمتر نموده‌اید از صمیم قلب سپاسگذاری نماییم.
 
انگلیسی مثل آب خوردن
پشتیبان شما در مسیر فراگیری عالی زبان